תאונת עבודה

במידה ונפצעת בעבודה…

תביעות בגין לשון הרע

 
ככלל, פרסום העולה לכדי לשון הרע הוא פרסום אשר עלול לבזות, להשפיל או לפגוע בשמו הטוב במשרתו או בעסקו של אדם.
 
פרסום- אין הגבלה בחוק באשר לדרכי הפרסום, כלומר, הפרסום אינו חייב להיות בכתב ומכאן אנו למדים כי גם פרסום תנועתי, קולי, גרפי או כל אמצעי אחר ייחשב כפרסום לפי חוק איסור לשון הרע.
 
מסעיף 1 לחוק אנו למדים אודות ההגדרה של לשון הרע- פרסום יהווה לשון הרע אם הוא יקיים את אחד התנאים של הוראות סעיף 1 לחוק: 
 
(א)   הפרסום עלול להשפיל אדם בעיני אחרים או לעשותו כמטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצדם.
 
(ב)   הפרסום מייחס לאדם מעשים, התנהגות או תכונות העלולים לבזותו בעיני אחרים.
 
(ג)    הפרסום עלול לפגוע במשרתו, עסקו, משלח ידו או מקצועו.
 
(ד)   הפרסום עלול להשפיל אדם בשל גזעו, מוצאו, דתו, מקום מגוריו, מינו, נטייתו המינית או מוגבלותו.
 
פרסום לשון הרע מהווה עבירה פילית ועוולה אזרחית גם יחד על פי חוק איסור לשון הרע.
 
חשוב לדעת כי כאשר אנו עוסקים בדיני לשון הרע כעבירה פלילית אנו נדרשים להוכיח יסוד נפשי של הנתבע כי בכוונתו לפגוע, ואילו מנגד כשאנו בוחרים להגיש תביעה על פי העוולה האזרחית של לשון הרע- אין בפנינו מחסום הדורש להוכיח את היסוד הנפשי ואין כלל חשיבות לכוונותיו ומניעיו של המפרסם אותו אנו תובעים כנגד מעשיו.
 
בפסיקה אנו עדים לפירוש כוונותיו של סעיף 1 והתייחסות רבה למילה "עלול"- לשם הוכחת פרסום שיש בצידו לשון הרע איננו מחייבים להציג פגיעה או גרימת נזק ממשית בפועל, די לבית המשפט בכך שהפרסום היה "עלול" לפגוע. 

 

תאונות דרכים בעבודה

תאונת דרכים בעבודה בהגדרתה היינה כאשר ובמידה ונפגעתם בתאונת דרכים במהלך יום העבודה, בדרך אליה או בחזרה ממנה.
 
כנפגע תקבל את אותו סכום פיצוי, אך היינך זכאי לתבוע אותו מחברת הביטוח וגם מהמוסד לביטוח לאומי יחד.
 
ביטוח לאומי מפצה בעבור הוצאות רפואיות, שיקום, וכן דמי פגיעה בעבור הפסדי שכר ואבדן כושר עבודה.
 
סכום הפיצוי שיתקבל מביטוח לאומי, יקוזז מסכום הפיצוי שיתקבל מחברת הביטוח.  סכומים אלו מקוזזים בין אם מימשתם את זכויותיכם מול הביטוח הלאומי ובין אם לא.
 
חשוב לשמור אישורי מחלה ותלושי שכר רלוונטיים על מנת לקבל פיצוי בגין הפסדי השתכרות שנגרמו בעקבות תאונת דרכים, כמובן שיש להוכיח שהיעדרות מהעבודה ואובדן השכר בפועל הם כתוצאה מתאונת הדרכים.

יעוץ ביטוח

ביטוח הוא אחד התחומים המורכבים והרגישים ביותר. ישנה משמעות עצומה לכל מילה שתופיע או לא תופיע בפוליסה. זו הסיבה, שלצורך תכנון כיסוי ביטוחי מלא ומתאים, מומלץ לשכור שירותי יועץ ביטוח מקצועי בלתי תלוי. כלומר, יועץ שאינו קשור לחברה או סוכנות ביטוח כל שהיא, יועץ שייתן לכם שירות אובייקטיבי לחלוטין, ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם בלבד, וכן, לבנות איתכם מפרט של מרכיבי הביטוח החשובים והנחוצים לכם, בכדי שבעת צרה, תוכלו לסמוך על הפוליסה שרכשתם. ייעוץ טוב יכול לחסוך לכם לא מעט כסף ואף להביא לחסכון שעשוי להגיע עד אלפי שקלים בשנה, זאת באמצעות, בדיקה וייעול הפוליסות וביטול כפל ביטוחי, וכן, הקטנה בהוצאות הביטוח והוזלה משמעותית בתשלום הפרמיות השוטפות.

השירות מתאים לפרטיים ועסקים. ההוצאה עבור הבדיקה היא הוצאה מוכרת לצורכי מס.

אופן התהליך – כלל התהליך נעשה לרב תוך זמן קצר. ראשית נתחיל בפגישת הכרות לשם איסוף הנתונים וקבלת הפוליסות לבדיקה. תוך 14 ימי עסקים אנו נעבד את הנתונים ונבצע בעבורכם ניתוח מעמיק, והכנת דו"ח הכולל המלצות לשינויים ועדכונים במינימום עלות ומקסימום כיסוי. בתום התהליך נפגש שנית ותקבלו את תוצאות הבדיקה וההמלצות לפעולה באופן מפורט וברור, בהתחשב בכלל הנתונים (מצב מצוי -מצב רצוי).
ישום ההמלצות יהיה נתון להחלטתכם ויעשה באמצעות ובסיועו של סוכן הביטוח שלך, שחלקו בתהליך חיוני וחשוב.

חשוב לזכור – כיועצים אנחנו בצד שלך ולא של חברות הביטוח!!!

משרד עורך דין פלדמן בעל ניסיון עשיר וידע מעמיק בתחום הביטוח על כל רבדיו והן מתמחה כיועץ ביטוח וניהול סיכונים בכל סוגי הביטוחים הקיימים לעסקים ולפרטים.

המשרד מייצג לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים בכל רחבי הארץ כאשר עיקר הפעילות מתמקד באזור תל אביב, אשדוד, קרית גת,  אשקלון והסביבה.

בין לקוחתנו נמנים מבוטחים אשר בוטחו בפוליסת רכוש, דירות, ביטוח רכב, עסקים ומפעלים,ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעוד, אחריות, נכות, אחריות המוצר, קבלנים, כל הסיכונים ועוד.

ייעוץ = כסף מטרתנו לדאוג להפחתה משמעותית בהוצאות הביטוח ולהביא לכיסוי ביטוחי יותר רחב ומתאים לצרכים שלך.

למען הביטחון והשקט הנפשי שלכם התקשרו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ, ללא כל עלות וללא התחייבות.

תביעות ביטוח (גוף ורכוש)

ניתן לקבוע, כי תביעת ביטוח היא עניין למומחים, ומבוטח אשר בוחר להישאר במצב בו כל המומחים לנושא נמצאים בצידה של חברת הביטוח, עלול לגרום נזק לאינטרסים הלגיטימיים שלו כמבוטח.

תחום דיני הביטוח הנו מורכב ומעניין. תביעת ביטוח מבוססת על חוקים, כגון חוק חוזה הביטוח, הוראות המפקח על הביטוח אשר מוציא חוזרים מעת לעת המחייבים את הצדדים, וכמובן הלכות בתי המשפט.

במקרים רבים חברות הביטוח מתנערות מהכיסוי הביטוחי שלא כדין תוך תקווה שהמבוטח יוותר על זכויותיו או לפחות יתפשר על חלק מהסכום המגיע לו.

תביעות נזקי גוף

תביעות נזקי רכוש – הפרוצדורה המקובלת לגבי תביעות כאלה דומה, ברוב המקרים: מיד לאחר אירוע הנזק, מודיע המבוטח לחברת הביטוח על המקרה, והמבטחת שולחת מטעמה שמאי המגיע למקום האירוע ומתחיל באיסוף הנתונים מהמבוטח ומהשטח. ניתוח הנתונים, הערכת הנזק, והתייחסות  לסוגיות הנוגעות לכיסוי הביטוחי, מוצאים לבסוף את ביטויים בחוות דעת השמאי, המועברת על ידו לחברת הביטוח. חוות הדעת כוללת קביעות סופיות לגבי שומת הנזק, ולעיתים אף לסוגיות המתייחסות לכיסוי הביטוחי ולפרשנות הפוליסה.

בחלק מהמקרים נשארות שאלות אלה לשיקול דעתה של המבטחת.

בהתרחשות מסוג זה, הופך המבוטח שניזוק, במקרים רבים, לגורם פאסיבי לחלוטין בניהול התביעה,כאשר השמאים והמבטחת הם המכתיבים את אופן ניהולה.

מאחר ותחום תביעות הביטוח, גם בנזקי רכוש הינו מורכב, חשוב ומומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה לביטוח בטרם הגשת תביעה.

משרד עורך דין פלדמן בעל ידע וניסיון רב בתחום הנזיקין ותביעות ביטוח.

מטרתנו – לתת לך יותר , לאורך השנים צברתי מוניטין כבעל משרד אשר דואג ללקוחותיו במסירות רבה ויחס אישי תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר. המשרד מלווה כל לקוח ולקוח בכל שלבי התביעה ומרכז את שטחי הידע הספציפיים הדרושים לטיפול בתביעה, מכל אספקט שהוא (משפטי, כלכלי, ביטוחי ורפואי), תוך היכרות מעמיקה של הפרוצדורות מול כל הגורמים הרלוונטיים.

לאור ניסיוננו הרב, ביכולתנו להעריך את סיכויי התביעה ולהעניק ללקוחותינו ייעוץ מקצועי ומיומן עד למימוש כלל הזכויות וקבלת פיצוי מכסימאלי. קבעו פגישת יעוץ ללא התחייבות וללא כל עלות על מנת לנהל את תביעתכם באופן המקצועי והמושכל ביותר. קבלת ייעוץ והכנה לתחילת הליכים משפטיים כבר בשלבים מוקדמים, עשויים לשפר משמעותית את עמדתכם מול הצד שכנגד, שכן להתנהלות שלכם לאחר האירוע עשויות להיות השלכות כלכליות כבדות בעתיד.

בין לקוחתנו נמנים מבוטחים אשר בוטחו בפוליסת רכוש, דירות, ביטוח רכב, עסקים ומפעלים,ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעוד, ביטוח תלמידים, ביטוח תאונות ספורט, ביטוח תאונות ברשות הציבור, ביטוחי אחריות, נכות, קבלנים, כל הסיכונים ועוד.

המשרד מייצג לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים בכל רחבי הארץ כאשר עיקר הפעילות מתמקד באזור תל אביב, אשדוד, קרית גת,  אשקלון והסביבה.

טפסים ומידע שימושי

  • סניפים כתובות וטלפונים בחלוקה לערים
  • טפסים להגשת תביעות לביטוח הלאומי

דיני עבודה

בקרוב…

תאונת עבודה

תאונות עבודה עלולות להתרחש בפתאומיות כל רגע ובכל מקום, לדוגמא: החלקה על רצפה רטובה, נפילת עצמים וכו', או לחלופין עלולה להתפתח כתוצאה מחשיפה מתמשכת לתנאים מסוימים (מחלת מקצוע), לדוגמא: פגיעה בשמיעה כתוצאה מחשיפה לרעש. גם תאונה שנגרמת לעובד בדרכו לעבודה או ממנה תיחשב תאונת עבודה. בנוסף, ישנן פגיעות המוגדרות "מיקרו-טראומה", שמשמעותן פגיעה מצטברת של תאונות זעירות חוזרות ונשנות במסגרת העבודה.

על פי דו"ח של ביטוח לאומי, בשנה החולפת קיבלו 67,693 מבוטחים דמי פגיעה או גמלת נכות בגין תאונות עבודה. דמי הפגיעה משולמים למבוטח שנפגע בעבודה לתקופה של עד שלושה חודשים, כפיצוי על אובדן שכר או הכנסה. גמלת הנכות תשולם למי שנותרה לו נכות לצמיתות בעקבות הפגיעה. רבים הנפגעים בתאונות עבודה מוצאים עצמם מתמודדים מול בירוקרטיה סבוכה, במקרים רבים מידיי התנהלות לא נכונה מול המוסד לביטוח עלולה להותיר אתכם ללא זכויות. אז איך חשוב לנהוג במקרים כאלה?

חשוב מאוד לפנות לעורך דין מומחה כבר בשלב מוקדם מייד לאחר התאונה ותקבלו ייעוץ והכוונה מקצועיים, שכן להתנהלות שלכם לאחר האירוע עשויות להיות השלכות בעתיד.

משרד עו"ד פלדמן מיכאל בעל ניסיון עשיר, ידע רפואי  ומיומנות בניהול תביעות מול המוסד לביטוח וייצוג מול הוועדות השונות.

פנו עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ ראשונה ללא כל עלות וללא התחייבות.

והחשוב מכל שמרו על עצמכם ותהיו בריאים!

ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי מלווה את אזרחי ישראל תקופת חיים שלמה- מלידה ועד זקנה. המוסד מעניק זכויות סוציאליות בהתאם למצבים המשתנים של חיינו, הוא האחראי על מימוש רוב הזכויות החברתיות במדינת ישראל ופעילותו מוסדרת בחוק הביטוח הלאומי.

אנשים רבים שנפגעו וכתוצאה מכך סובלים מנכויות או מוגבלויות, אינם מודעים לזכויותיהם.

משרדנו נותן מענה לכל תושבי אשקלון/הדרום והסביבה ומצטיין כבעל ידע וניסיון רב בתחום מימוש זכויות רפואיות מול המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון.

עו"ד פלדמן מיכאל בעל נסיון רב בייצוג מול המוסד לביטוח לאומי בתביעות לקצבה, הטבות ומימוש זכויות. לדוגמא: קצבת נכות כללית, קצבת נפגעי עבודה ומחלות מקצוע ,קצבת ניידות, קצבת ילד נכה, דמי פגיעה, מענקים חד פעמיים ועוד.

ההתנהלות מול ביטוח לאומי לרב מסורבלת וכרוכה בהמון בירוקרטיה. אנו מלווים במסירות ובאופן אישי כל לקוח ולקוח בכל שלבי הטיפול בתביעה, הן בפן המשפטי והן בפן הרפואי. לרבות מילוי טפסים והגשתם למוסד לביטוח לאומי, איסוף חומר רפואי, הפנייה לבדיקות ולמומחים רפואיים למתן  חוות דעת.

המשרד מייצג לקוחות רבים בוועדות רפואיות, בוועדות השונות והן בתביעות לבתי הדין לעבודה.

כמו כן, עו"ד פלדמן בעל מיומנות וניסיון בייצוג נכים לקבלת פטור ממס הכנסה, נכים רבים אינם ממשים זכויות והטבות אשר מגיעות לכדי עשרות אלפי שקלים בשנה.

באתר תמצאו מידע שימושי ופירוט מלא לגביי ההטבות והקצבאות שניתן לקבל מהמוסד לביטוח הלאומי ובכך לעשות את הצעד הראשון למען מימוש הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

הינכם מוזמנים לפנות אלינו על מנת לממש ולמצות את זכויותיכם ולהיווכח כי ניסיון עושה את ההבדל.

פגישה וייעוץ ראשוני ללא עלות

שכר הטרחה בתביעות מול ביטוח לאומי- לרוב שכר הטרחה בתביעות וייצוג בוועדות נגזר מהצלחה ובמידה ומתקבל פיצוי.

צור עימי קשר

    שם מלא

    טלפון

    דוא”ל

    נושא