שירותי המשרד

משפט אזרחי

צרכנות ובעלי מקצוע

 
 
ישנם מקרים רבים בהם אנו משלמים ממיטב כספנו לצורך קבלת שירות או קניית מוצר ולא מקבלים את אשר נפשנו חפצה בו ואף לעיתים ניזוקים. במידה ורכשתם שירות שאינו עונה על ציפייתכם, קיבלתם מוצר שאינו תואם את רצונכם או התקשרתם בחוזה עם חברה שלא עומדת בתנאים שסוכמו מראש אל ייאוש!
 
כל אחד שניזוק, לאחר שקיבל שירות/ מוצר לקוי יודע כי מעבר לנזק הכספי שנגרם בשל כך, ישנם גם נזקים נפשיים ועוגמת נפש. התמודדות במצבים מסוג זה עלולה להיות מסורבלת ומתישה (התנגדויות, סירוב מצד בעל המקצוע בבקשה לתיקון העוולה או לשם החזר כספי)  ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי לשם ביסוס התובענה, טרם הגשת תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.
 
במשרד עורך דין מיכאל פלדמן אנו עוזרים לאזרחים רבים להכין כתבי תביעה לתביעות קטנות, אשר נכתבים תוך הקפדה על התאמת התביעה לעוולה וביסוס הראיות על ידי הצגת פסקי דין והלכות שנפסקו במקרים דומים, על פי הדרך המקובלת בבתי המשפט.  מטרתנו העיקרית היא הגדלת סיכויי ההצלחה וגובה הפיצוי שיתקבל.
 
המשרד נותן ייעוץ ראשוני ללא כל עלות וללא התחייבות, באפשרותכם ליהנות מן השירות ע"י הזנת פרטים בצד העמוד ע"י קביעת פגישה או ע"י כתיבת שאלה בפורום שבאתר.
 
המשרד כתב וייעץ במאות מקרים בהן הוגשו כתבי דרישה להחזר ופיצוי כספי כן בעזרתנו הוגשו תביעות רבות לביתי המשפט לתביעות קטנות בכל רחבי הארץ.
 
ניתן להתרשם ולראות דוגמאות נבחרות ופסקי דין תחת הלשונית "שאלות ותשובות" ובהמשך העמוד.

צור עימי קשר

    שם מלא

    טלפון

    דוא”ל

    נושא