שירותי המשרד

משפט אזרחי

תביעות קטנות

 
בית המשפט לתביעות קטנות נמצא בבית משפט "שלום" ומהווה אחת משלוחותיו. תביעות קטנות נועדו לישב סכסוכים "קלים", כמעט כל עניין אזרחי בסכום של עד 32,700 שקלים חדשים מתאים להיות מנוהל כתביעה קטנה, בית המשפט לתביעות קטנות מאפשר לכל אזרח לעמוד על זכויותיו באמצעות הגשת כתב תביעה תוך דגש על הליך קל ומהיר המתאים לכל אדם מן הישוב והייצוג על ידי עורך דין אסור בו.
 
בית המשפט לתביעות קטנות עוסק בדינים אזרחיים אשר עיקרם – נושאים צרכניים בהם נפגע "האזרח הקטן" לאחר קבלת שירות "מאנשי מקצוע", חברות אשר נותנות לנו שירותים או בסכסוכים בין בני אדם.
 
 
כאמור, ייצוג על ידי עורך דין בתביעות קטנות הוא אסור. אולם, אנשים רבים פונים לקבלת ייעוץ מעורך דין שמטרתו  היא למקד את התובענה, לבנות נכון את התביעה ולהגדיל באופן ניכר את סיכויי ההצלחה בתביעה. הרי שההכנה וההבנה של המצב המשפטי על ידי עורך דין מיומן מסייעים לאדם לבנות נכון את טענותיו ודרשותיו ולהציגן בצורה הטובה ביותר בבית המשפט. בחברות וגופים מסחריים הנתבעים בבית המשפט יכולים להיעזר, מסיבות מובנות, בעו"ד ככל שיש להם פונקציה כזאת בחברה, על מנת שתייצג אותם בתביעה, אולם הם אינם יכולים לתבוע. מצד שני, אם אתם מגישים תביעה קטנה כנגד חברה או כל גוף מסחרי, רצוי מאוד להיוועץ עם עורך דין לתביעות קטנות על מנת לאזן את הכוחות מולם (לרב מועסק בחברות יועץ משפטי).
 
 
אנו נתקלים, מידי יום באזרחים הטוענים בבטחה כי נגרמו להם נזקים (כלכליים, חוזיים, אוטונומיים,נזקי רכוש, נזקי גוף ועוד ), עומדים חסרי אונים ואף מוותרים על הגשת תביעה לבית המשפט כאשר הסיבות רבות ומגוונות אשר עיקרן נובע מחוסר ידע, חוסר זמן או חשש כלכלי ובשל כך מוותרים על האפשרות לקבלת הזכויות בבית המשפט לתביעות קטנות.
 
במשרד עורך דין מיכאל פלדמן אנו עוזרים לאזרחים רבים להכין כתבי תביעה לתביעות קטנות, אשר נכתבים תוך הקפדה על התאמת התביעה לעוולה וביסוס הראיות על ידי הצגת פסקי דין והלכות שנפסקו במקרים דומים, על פי הדרך המקובלת בבתי המשפט.  מטרתנו העיקרית היא הגדלת סיכויי ההצלחה וגובה הפיצוי שיתקבל.
 
 
במשרד תקבלו ייעוץ כולל ומקיף באשר לאופן הליך התביעה וסיכויי ההצלחה. אנו מלווים כל לקוח בכל שלבי התביעה, כתיבת המכתב המקדים לנתבע/ים, הכנת כתב התביעה והגשתו  במזכירות בית המשפט באזור מגוריכם בהתאם להוראות סדר דין אזרחי.
 
 
המשרד כתב וייעץ במאות מקרים בהן הוגשו כתבי דרישה להחזר ופיצוי כספי כן בעזרתנו הוגשו תביעות רבות לביתי המשפט לתביעות קטנות בכל רחבי הארץ.
 
ניתן להתרשם ולראות דוגמאות נבחרות ופסקי דין תחת הלשונית "שאלות ותשובות" ובהמשך העמוד.
ניתן לתאם פגישה לייעוץ ראשוני, ללא כל עלות וללא התחייבות.
 

צור עימי קשר

    שם מלא

    טלפון

    דוא”ל

    נושא