שירותי המשרד

משפט אזרחי

סכסוך שכנים / אזרחים

במקרים בהם סכסוך שכנים או כל סכסוך אזרחי אחר בין בני אדם מגיע למבוי סתום דרך הפעולה הנכונה תהיה פניה לבית המשפט לתביעות קטנות על מנת ליישב את הסכסוך.
 
כאמור, במקרים כאלו רצוי לפנות לקבלת ייעוץ מעורך דין מיומן ומקצועי, שמטרתו  היא למקד את התובענה, לבנות נכון את התביעה ולהגדיל באופן ניכר את סיכויי ההצלחה בתביעה. הרי שההכנה וההבנה של המצב המשפטי על ידי עורך דין מסייעים לאדם לבנות נכון את טענותיו ודרשותיו ולהציגן בצורה הטובה ביותר בבית המשפט.
 
אנו נתקלים, מידי יום באזרחים הטוענים בבטחה כי נגרמו להם נזקים (כלכליים, חוזיים, אוטונומיים,נזקי רכוש, נזקי גוף ועוד ), עומדים חסרי אונים ואף מוותרים על הגשת תביעה לבית המשפט כאשר הסיבות רבות ומגוונות אשר עיקרן נובע מחוסר ידע, חוסר זמן או חשש כלכלי ובשל כך מוותרים על האפשרות לקבלת הזכויות בבית המשפט לתביעות קטנות.
 
במשרד עורך דין מיכאל פלדמן אנו עוזרים לאזרחים רבים להכין כתבי תביעה לתביעות קטנות, אשר נכתבים תוך הקפדה על התאמת התביעה לעוולה וביסוס הראיות על ידי הצגת פסקי דין והלכות שנפסקו במקרים דומים, על פי הדרך המקובלת בבתי המשפט.  מטרתנו העיקרית היא הגדלת סיכויי ההצלחה וגובה הפיצוי שיתקבל.
 
המשרד נותן ייעוץ ראשוני ללא כל עלות וללא התחייבות, באפשרותכם ליהנות מן השירות ע"י הזנת פרטים בצד העמוד ע"י קביעת פגישה או ע"י כתיבת שאלה בפורום שבאתר.
 
המשרד כתב וייעץ במאות מקרים בהן הוגשו כתבי דרישה להחזר ופיצוי כספי כן בעזרתנו הוגשו תביעות רבות לביתי המשפט לתביעות קטנות בכל רחבי הארץ.
 
ניתן להתרשם ולראות דוגמאות נבחרות ופסקי דין תחת הלשונית "שאלות ותשובות" ובהמשך העמוד.

צור עימי קשר

    שם מלא

    טלפון

    דוא”ל

    נושא